Zarząd

W dniu 25 listopada 2023 roku członkowie i sympatycy Oddziału Rejonowego PZERiI w Dąbrowie Tarnowskiej jak co roku przed zbliżającym się okresem adwentowym spotkali się na spotkaniu "Andrzejkowym" w restauracji "Powiśle" Hotelu „Cristal Park”. Wszystkich przybyłych członków, sympatyków, w tym nowe osoby powitała Przewodnicząca Pani Halina Sarat w asyście zastępców Pani Krystyny Łata i Pana Marka Dziedzica oraz Pani Barbary Fido - sekretarza, Pana Antoniego Gębskiego - skarbnika i Pana Eugeniusza Dymona członka Zarządu. Wśród sympatyków powitano Zastępcę Prezydenta miasta Tarnowa Pana Tadeusza Kwiatkowskiego z małżonką.

Do tańca jak zawsze przygrywała nam kapela „Amigo " prezentując nowy repertuar, za który wszyscy mocno im dziękowali. Smakowite dania jak i miła obsługa była dzięki wszechstronnej pomocy przemiłej menadżer Pani Ewy Wielgus za co jej serdecznie dziękujemy. Jak było widać emeryci nie rezygnują z bycia aktywnym i licznie biorą udział w tego typu spotkaniach. W wesołej atmosferze na tanecznym parkiecie bawili się wszyscy pomimo różnych dolegliwości zdrowotnych a przy stołach śpiewano liczne regionalne przyśpiewki. Kulinaria serwowane przez kucharza, muzyka i śpiew pozwoliły na chwilę zapomnienia o trudnościach życia codziennego. Wspólne rozmowy okazały się bardzo potrzebne, zwłaszcza dla osób osamotnionych. Wydarzenia takie są bardzo dobrą okazją dla seniorów do aktywnego spędzenia wolnego czasu w przyjaznym gronie. Pomagają też nie tylko rozwijać się czynnie, ale też przeżywać „drugą młodość”. W trakcie imprezy, na której mieliśmy i jubilatów, i solenizantów składaliśmy gorące serdeczne życzenia śpiewając im hucznie i głośno, gromkie „100 lat”.

Na zakończenie imprezy Przewodnicząca wraz z Zarządem złożyła obecnym życzenia Świąteczne i Noworoczne, oraz zaprosiła wszystkich do udziału w opłatku noworocznym 6 stycznia 2024 roku. Zachęciła również do korzystania ze strony internetowej naszego Związku. (HS, MD)

galeria

2023_Andrzejki w dąbrowskim PZERI

emeryci.dabrowatar.pl

 

2023_pzeridt.czestochowa